Dikmen Perde Yıkama

Dikmen perde yıkama firması perde yıkama denildiği zaman akla gelen sektördeki tüm firmalardan önde olmayı başarmış uzun yıllardır hizmet veren öncü ve lider bir firmadır. Uzman kadro ve deneyimli ekibi ile sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız sizlerin memnuniyeti açısından her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Çünkü öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte bu anlamda tüm imkanları sağlamaktayız. Çünkü bizler biliyoruz ki hizmetimizden ne kadar memnun kalırsanız bu bize tavsiye anlamında olumlu yararlar sağlayacaktır. Bizim için önemli olan sürekliliktir. Sadece başarıyı elde etmek değil bu başarıyı layığı ile devam ettirmekte bir o kadar önemlidir.Perdeler gün içerisinde yapılan bir takım eylemler sigara yemek vb çeşitli nedenlerle kirlenmektedir. Ev ve iş yerlerinde en çok kirlenen eşyalardan olan perdeler olmazsa olmazlarımız arasındadır bu nedenle de kirlemesi en doğal eşyalardandır. Ciddi maliyet gerektiren perdeler her zaman alınan bir şey olmadığı için bakım ve temizliğine de dikkat edilmelidir.

Profesyonel Kalite Profesyonel Yıkama

Perde yıkama firmasında son teknoloji makinelerde lekesine türüne ve özelliğine göre ayrıştırılarak anti bakteriyel ilaçlarla son derece titizlikle ve hiçbir zarar veya hasar görmeden yıkanmaktadır. Perdeleriniz fabrikalarımızda profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Perdeleriniz yıkanırken kullanılan malzeme ve yöntemlere dikkat edilmezse perdeleriniz ciddi bir hasar görür ve yıpranır. Bu da sizin maliyetinizi artırır. Bu gibi sorunları önlemek ve sizlerin hem parasını hem de perdelerinizi güvence altına almak amacı ile Dikmen perde yıkama olarak beğenmediğiniz hiçbir hizmetin bedelini almıyoruz. Aynı zamanda sizleri daha iyi bir şekilde memnun edebilmek için tekrar yıkama garantisi vererek perdelerinizi güvence kapsamı altına almış bulunuyoruz. Sizler de hizmet alırken bu hizmetin en kalitelisini %100 garanti kapsamı altında içinize sinerek perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.
Perdelerinizin çıkarılması ve tekrar takılması da ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmakta olup bunu da ücretsiz olarak gerçekleştiriyor montaj ücreti almıyoruz. Ankara’nın her yerine ücretsiz servis imkanız vardır ve perdelerinizi teslim almak için kapınıza kadar geliyoruz. Perdeleriniz sizin istediğiniz gün ve saatte alınır ve fabrikalarımızda işlem gördükten sonra tekrar sizin istediğiniz günde tekrar adresinize teslim edilir. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçip randevu almak olacaktır. Daha detaylı bilgi ve kampanyalarımız için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.