Dikmen Koltuk Yıkama

14 yılı aşmanın guru ve bu sayede edinilmiş olan bilgi ve tecrübelere dayanarak Türkiye’de bir ilk olan Yıkama Garantisi ile sizlere hizmetin en kalitelisini sağlamak için her türlü imkanları sağlamaktan gurur duymaktayız. Dikmen koltuk yıkama firması beğenmediğiniz hiçbir hizmetin karşılığında bedel talep etmemektedir.
Koltuklar her an her yerde ihtiyaç duyulan gün içerisinde en çok faal olarak kullanılan eşyalardandır.

Bu da koltukların en çok kirlenen eşyalar arasında olmasını sağlayan en önemli etkendir.

Bu denli sıklıkla kullanılan ve kirlenen koltuklar profesyonel bir biçimde ve kaliteli malzemelerle yıkanmalıdır.

Dikmen koltuk yıkma koltuklarınızı yıkarken son teknoloji makinelerle adresinize gelerek ve anti bakteriyel ilaçlar kullanarak koltuklarınızda hiçbir zarar veya hasara yol açmadan ilk günkü temizliğine kavuşturmaktadır.

Çünkü biliyoruz ki işimizi ne kadar kaliteli ve sistemli yaparsak tavsiye anlamında bize dönüş sağlayacaktır.Hak etmediğimiz hiçbir hizmetin bedelini almıyoruz.

 

Ankara’nın Tüm Bölgelerine Ücretsiz Servis Hizmeti
Ankara’nın tüm semtlerine servis imkanı sağlamaktayız. Ekip
arkadaşlarımız hangi semtte olursanız olun sadece bir randevu ile istediğiniz gün ve saatte adresinizde olup yıkama işlemini uygulamaktadır.

Firmamız kendine olan bu güveni sayesinde beğenmediğiniz işlemden ücret almamakla birlikte tekrar yıkama garantisi vererek paranızı ve koltuklarınızı güvence kapsamına almaktadır.

Son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlarla yıkanan koltuklarınız yıkandıktan 2 saat sonra kullanıma hazır hale gelmektedir.Koltuklarınız yıkanırken kullanılan antibakteriyel ilaçların yanı sıra koltuklarınızın nasıl yıkandığı da önemlidir. Sadece kullanılan maddeniz kaliteli olması yeterli değildir.

Bunlarla birlikte yıkanan koltuklarınızın kumaşına göre uygun su sıcaklığı ve deterjan seçimi fırçalama işlemi ve ardından da vakumlama işlemi yapılmalıdır. Vakumlama işlemi yıkama işlemi kadar önem arz eder. Çünkü yıkandıktan sonra koltuğun alt kısımlarına inen kirli su tekrar vakumlama işlemi ile yeterli derecede çekilmezse kusma işlemi denilen olay meydana gelir ve kirli su tekrardan koltuklarınızın yüzeyine çıkarak leke oluşturur.

Bu da koltuklarınıza zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Sonuçta koltuk aldığınız zaman uzun yıllar boyunca kullanmak gerekmektedir. Eğer işini bilen profesyonel bir firmadan yardım almazsanız koltuklarınız acemi bir şekilde yıkandığında hiçte hoş olmayan sonuçlarla karşılamak zorunda kalırsınız. Her şeyden de önemlisi koltuklarınızın içinde biriken su koltuklarınızı çürütür ve bakteri üretir. Hemen hemen her gün koltuklar üzerinde vakit geçiren çocuklarınız ise sağlığı açısından tehdit altında kalmış olur.

Kimse hem bir hizmet karşılığında bir ücret ödeyip hem de mağdur olmak istemez. Eğer sizde ödemiş olduğunuz bedel karşılığında layığı ile kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve randevu almak. Daha detaylı bilgi için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.