Dikmen Halı Yıkama

Dikmen halı yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sağlamaktadır.14 yılı aşkın süredir halı yıkama sektöründe öncü olan firmamız uzman kadrosu, kalitesi ve tecrübesiyle sektörün ileri gelen firmalarından olmayı başarmanın gururuyla hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumsallığının yanı sıra son derece disiplinli çalışma ekibiyle birlikte sizlerin işini daha da kolaylaştırmak, değerli zamanlarınızı sizlere bırakmak amacıyla da ücretsiz servis imkanı sağlamaktadır.

Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis hizmeti vermekle kalmayıp aynı zamanda yıkanan halılarınızı beğenmediğiniz takdir de tekrar ‘’yıkama garantisi’’ vermektedir.

Anlaşılacağı üzere firmamız kendisine ve ekibine son derece güvenen, bir memnuniyetsizlik olduğu takdirde bunu gidermeyi kendine hedef edinmiş, hizmette sınır tanımayan müşteri ilişkilerine son derece özen gösteren bir firmadır.

Piyasadaki birçok firma arasından sıyrılmayı başarmış ve bu yolda emin adımlarla yürümeyi benimsemiştir.

 

 

Garantili Halı Yıkama
Beğenmediğiniz halının parasını iade etme garantisiyle de hak
etmediğimiz hiç bir emeğin ücretini almamayı kendimize bir borç biliriz.
Ne şekilde olursa olsun halılar gündelik yaşamda birçok etkenler dolayısı ile kirlenmektedir ve bu çok doğaldır.

Önemli olan ise kirlenen bu halıların nasıl temizlendiğidir. Çünkü halılar iyi temizlenmediği takdirde bakteri üretmeye yatkın eşyalardandır.

Sağlığımız açısından halının profesyonel bir şekilde temizlenmesi çok önemlidir. Her ne kadar evlerinizde süpürme veya silme işlemi ile halılarınızı temizleseniz de halılarınızın dış kısımlarına etki edebilirsiniz fakat iç kısımlarında oluşan toz leke bakteri vs bunları yok edemezsiniz.

Hatta süpürme işlemi ile uyguladığınız basınç bakterilerin halının iç kısımlarına iyice nüfuz etmesine yol açacaktır. İyi temizlenmeyen halı ise çürür ve bakteri üretir.

Hem insan sağlığını yani sizin ve çocuklarınızın sağlığınızı tehlikeye sokar hem de halınızın kullanım süresini olduğundan çok daha kısa süreye indirger. Bu da sizin bütçenize zarar verir.

Kullandığınız sıradan temizlik maddeleri ise halınızın hem yapısını bozar hem de yıpranmasına yol açar. Çünkü nasıl ki her halının çeşidi farklı ise yıkama yöntemi de farklıdır.